Reinu põik 4, 71020 Viljandi
+372 5855 3666
skyautospa@gmail.com

PPF (Paint Protection Film) iseparanev kaitsekile: Pakett Premium

PPF (Paint Protection Film) iseparanev kaitsekile: Pakett Premium

2,240.00

Detailide kiletamine pakub võimalust teostada kaitsekiletamine vaid osaliselt. Kogu auto kiletamine tagab küll efektiivseima kaitse, kuid on ka suhteliselt kulukas. Seetõttu võib värvikaitse kilega katta vaid need osad, mis kõige rohkem vigastusi saavad. Sõitmisel saavad kõige rohkem vigastusi esistange, esituled, kapott, esitiivad, peeglid  ja seda peamiselt lendavate kivide tõttu. Kasutuse käigus saavad tavaliselt kriimustusi ukselävepäkud (jalgadega), ukselingitagused (küüntega) ja tagastange pealne (asjade tõstmisel pagasiruumi).

Kategooriad: ,

Kirjeldus

PPF kaitsekile (Paint Protection Film) on isetaastuv kile, mis paigaldatakse autole, et kaitsa kerevärvi erinevate kahjustuste eest. Värvikaitse kile on kõige tõhusam meetod mida auto pindade kaitseks kasutada. Siin on mõned eelised miks auto kiletamine PPF kaitsekilega on mõistlik :

    Pakett sisaldab:

    kapotti, esistange, esitiibade, esitulede, peeglikattete, karpide, piilarite, tagastange alt osa, tagastange ülemise osa ja ukse lävepakkude  kaitsekiletamist.

 

  • PPF kaitsekile on isetaastuv, mis tähendab, et väikesed kriimustused ja kahjustused paranevad soojuse mõjul ajapikku, hoides auto välimust uueväärsena pikka aega.
  • Auto kiletamine PPF kaitsekilega on parim valik neile, kes soovivad oma autot pikka aega heas seisukorras hoida. Parim aeg  PPF kile paigaldamiseks on siis kui auto on uus ja sellel ei ole veel kriimustusi ja ega muid vigastusi.
  • Kui auto on juba kasutatud, peab enne PPF kile paigaldamist auto pinda poleerima. Poleerimisel eemaldatakse kriimustused ja muud vigastused, et valmistada ette ideaalne pind kile paigaldamiseks.Seega parim aeg PPF kaitsekile paigaldamiseks on kohe uue auto ostmisel või pärast poleerimist. See tagab parima tulemuse ja pikendab teie auto värvipinna eluiga.