Reinu põik 4, 71020 Viljandi
+372 5855 3666
skyautospa@gmail.com

PPF (Paint Protection Film) iseparanev kaitsekile: Pakett Full

PPF (Paint Protection Film) iseparanev kaitsekile: Pakett Full

4,500.00

PPF kaitsekile (Paint Protection Film) on isetaastuv kile, mis paigaldatakse autole, et kaitsa kerevärvi erinevate kahjustuste eest. Värvikaitse kile on kõige tõhusam meetod mida auto pindade kaitseks kasutada. Siin on mõned eelised miks auto kiletamine PPF kaitsekilega on mõistlik :

  • Kaitseb kivitäkete ja kriimustuste eest.
  • Kaitseb mustuse sööbimise eest (putukad, lindude väljaheited jms).
  • Kaitseb auto värvi UV-kiirguse põhjustatud pleekimise ja tuhmumise eest.
  • PPF kaitsekile on isetaastuv, mis tähendab, et väikesed kriimustused ja kahjustused paranevad soojuse mõjul ajapikku, hoides auto välimust uueväärsena pikka aega.
  • PPF kaitsekilet on lihtne puhastada ja hooldada. Seda saab pesta ja kuivatada nagu tavalist auto pinda ning see ei vaja erihooldust.
  • Auto, millele on paigaldatud PPF kaitsekile, säilitab oma edasimüügiväärtuse paremini kuna kerevärvile ei teki kahjustusi.

PPF värvikaitsekilet on saadaval läikiva-, mati- , mustrilise- ja toonituna ning erinevate omadustega nagu hüdrofoobsus, isetaastuvus jne.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

PPF (Paint Protection Film) kiletamine on auto värvikaitse meetod, kus spetsiaalne kile kantakse auto välispinnale, et kaitsta seda kivide, putukate ja muude väliskahjustuste eest.

Pakett sisaldab:

Kogu auto värvitud pindade kaitse kiletamine