Reinu põik 4, 71020 Viljandi
+372 5855 3666
skyautospa@gmail.com

PPF (Paint Protection Film) iseparanev kaitsekile: Pakett Standard

PPF (Paint Protection Film) iseparanev kaitsekile: Pakett Standard

450.00

PPF (Paint Protection Film) kiletamine on auto värvikaitse meetod, kus spetsiaalne kile kantakse auto välispinnale, et kaitsta seda kivide, putukate ja muude väliskahjustuste eest.

Olenevalt sõiduki kasutusintensiivsusest võib keret kaitsta kas üleni või ainult osaliselt.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Autokere ja muude detailide kaitsmine PPF kilega on viimasel ajal saanud väga populaarseks
PPF kaitsekile (Paint Protection Film) on isetaastuv kile, mis paigaldatakse autole, et kaitsa kerevärvi erinevate kahjustuste eest. Värvikaitse kile on kõige tõhusam meetod mida auto pindade kaitseks kasutada. Siin on mõned eelised miks auto kiletamine PPF kaitsekilega on mõistlik :
     Pakett sisaldab:
     Esitulede, peeglite, piilarite, ukselingi taguste ja tagastange ülemise osa kiletamist.
  • Kaitseb auto värvi UV-kiirguse põhjustatud pleekimise ja tuhmumise eest.
  • Kaitseb kivitäkete ja kriimustuste eest.
  • PPF kaitsekile on isetaastuv, mis tähendab, et väikesed kriimustused ja kahjustused paranevad soojuse mõjul ajapikku, hoides auto välimust uueväärsena pikka aega.
  • Auto kiletamine PPF kaitsekilega on parim valik neile, kes soovivad oma autot pikka aega heas seisukorras hoida. Parim aeg  PPF kile paigaldamiseks on siis kui auto on uus ja sellel ei ole veel kriimustusi ja ega muid vigastusi.
  • Kui auto on juba kasutatud, peab enne PPF kile paigaldamist auto pinda poleerima. Poleerimisel eemaldatakse kriimustused ja muud vigastused, et valmistada ette ideaalne pind kile paigaldamiseks.Seega parim aeg PPF kaitsekile paigaldamiseks on kohe uue auto ostmisel või pärast poleerimist. See tagab parima tulemuse ja pikendab teie auto värvipinna eluiga.
Olenevalt sõiduki kasutusintensiivsusest võib keret kaitsta kas üleni või ainult osaliselt.